Elkészült a Kecskeméti Katona József Múzeum új imázsfilmje

2020. április 07. – május 07.

Örömmel jelentjük be: megálmodtuk, majd megalkottuk a Kecskeméti Katona József Múzeum új imázsfilmjét! A lendületes, magával ragadó, 3 perces alkotásba igyekeztünk belesűríteni mindazt, kik és mik is vagyunk mi: milyen sokrétű munkát végzünk a kulisszák mögött, milyen ars poetica hatja át a mindennapjainkat és ad lendületet szakembereink számára. A film bemutatja kiállítóhelyeinket, állandó és időszaki kiállításainkat, gyűjteményeinket, s mindazt a különlegességet, sokszínűséget és értéket, melyet reményeink szerint évtizedek óta jelentünk Kecskemét és környéke kulturális és tudományos életében. Sorra veszi, mely területeken dolgozunk és tudunk országos eredményeket is felmutatni a hagyományok és a ránk bízott műtárgyanyag őrzése és az innovatív megoldások egyidejű alkalmazása mellett.

Tudomány, tradíció, innováció és élmény – ez a Kecskeméti Katona József Múzeum. A múltban, a jelenben és a jövőben is.